Обмін та повернення

При обміні або поверненні товару ми керуємося положеннями Закону України «Про захист прав споживачів», а також чинним законодавством України, що регулює відносини в сфері торгівлі. Виходячи з цього, покупець має право звернутися в наш магазин з питань обміну або повернення, якщо з моменту фактичного отримання товару пройшло не більше 14 календарних днів, і в наявності є розрахунковий документ (рахунок з нашим штампом, який додається до кожного замовлення) і товар не був у використанні.

Якщо ви виявили брак

Брак - це товар з явними механічними дефектами неприродного походження або ж якщо виходячи з опису товару цього там бути не повинно. При виявленні браку необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом і повідомити про це. Будь ласка, сфотографуйте бракований товар так, щоб на фото було добре видно дефект, і, разом з чіткою фотографією нашого чека зі штампом, відправте за адресою nordikayarn@gmail.com або у вайбер. Залежно від прийнятого разом з вами рішення ми або повертаємо гроші за бракований товар, або обмінюємо його на аналогічний товар належної якості. Пам'ятайте, що в будь-якому випадку рішення приймається в кожній ситуації індивідуально і спільно з покупцем.

Якщо товар не підійшов

Якщо товар не підійшов за формою, фасоном, кольором, розміром або ви просто помилилися при замовленні, то вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом і повідомити про це. Будь ласка, сфотографуйте товар так, щоб на фото було добре видно, що саме ви хочете повернути, і, разом з чіткою фотографією нашого чека зі штампом, відправте за адресою nordikayarn@gmail.com або у вайбер. Якщо на фото видно, що товар не використовувався, і що це дійсно наш товар, то повернути його можна Укрпоштою або Новою поштою, на вибір покупця. При цьому всі витрати, пов'язані з доставкою, покупець оплачує самостійно. Магазин після отримання посилки з чеком і товаром, який був на фото, повертає покупцеві гроші або міняє товар на інший. В даному випадку рішення також приймається в кожній ситуації індивідуально і спільно з покупцем.

ПРИЄМНИХ ВАМ ПОКУПОК!


Дата останнього внесення змін до розділу "Повернення, обмін, гарантії" 27.08.2020

0