Про нас

Інтернет-магазин Nordika - це магазин, де можна купити трикотажну пряжу, шнури та заготовки з фанери напряму від виробника.

Наша продукція - продукція найвищої якості, адже ми прискіпливо контролюємо і перевіряємо кожен етап виробництва щодо наявності можливого браку. Пряжу Nordika Yarn використовують як для створення сумочок та прикрас, так і в домашньому декорі при виготовленні інтер'єрних кошичків, шкатулок та килимів у дитячі кімнати. Вироби з нашої пряжі можна прати в пральній машині, адже пряжа не линяє.

Також у нас можна придбати пряжу українського виробництва Nordika Wool з натуральної овечої вовни. Така пряжа гарно підходить для в'язання зимових шкарпеток, жилетів, кардиганів тощо. Також її використовують при виготовленні пледів та килимів. При дбайливому догляді вироби з пряжі Nordika Wool будуть зігрівати вас і вашу родину протягом багатьох років!

Дерев'яні вироби та заготовки - це ще один напрям, на якому спеціалізується виробник Nordika. У нас можна купити заготовки для кошичків та сумочок з трикотажної пряжі серії Nordika Form. Ми постійно оновлюємо асортимент виробів та заготовок з дерева і завжди відкриті для ваших пропозоцій.

З будь-якими запитаннями ви завжди можете звертатись до нас у вайбер або за допомогою форми зворотнього зв'язку.


0